My Side Tours
Home
Strona Główna Blog Google opinie O nas Regulamin Pytania i odpowiedzi Polityka prywatności Kontakt

Kizilot atrakcje

Kizilot, położony 20 km od Side i 85 km od Antalyi, to spokojne miejsce z różnorodnymi wycieczkami fakultatywnymi dla gości. W każdą niedzielę lokalny bazar jest otwarty od 08:00 do 21:00 w Kizilot, 07600 Manavgat/Antalya, i oferuje duży wybór lokalnych produktów i świeżych towarów. Polskie biuro podróży w Kizilot, My Side Tours, organizuje szeroką gamę wycieczek, zapewniając odwiedzającym wygodny dostęp do pobliskich atrakcji i zajęć. Niezależnie od tego, czy spędzasz czas na rynku, cieszysz się przyrodą, czy wybierasz się na wycieczkę fakultatywną, Kizilot zapewnia relaksujące i przyjemne środowisko każdemu podróżnikowi odwiedzającemu Turcję.

Czytaj więcej
Loader

Opinie naszych gości

Opinia Google Opinia Google
Andrzej Kijek
(5)
Andrzej Kijek

Chyba większość ludzi tak jak my wybiera wycieczkę do Green Canyon i my też tak zrobiliśmy naprawdę spędziliśmy bardzo intensywny i fajny dzień.. Jedzenie też było lepsze niż standardowe co było dużym plusem .Dodatkowym plusem i zaskoczeniem była punktualność odbioru z hotelu

Czytaj więcej
18 dni temu
Opinia Google Opinia Google
Bozena Sobczak
(5)
Bozena Sobczak

Polecam transfer na czas obsługa w hamanie doskonała jakość obsługi na 5 /5 ja mam nie dosyt i wracam do nich jeszcze w tym tornusie dziękuję 👌

Czytaj więcej
22 dni temu
Opinia Google Opinia Google
Marcin Polanczyk
(5)
Marcin Polanczyk

Zielony kanion przez tę agencję, wszystkie poszło normalnie, fajne miejsce żeby trochę odpocząć,cisza o natura dookoła,przewodnik wporządku , można brać !

Czytaj więcej
1 miesiąc temu
Opinia Google Opinia Google
Aleksandra Migoń
(4)
Aleksandra Migoń

Polecam wycieczkę do Pamukkale. Jest daleko,ale warto. Piękne widoki również nad jeziorem Salda. Nie mieliśmy polskiego przewodnika, ale z Panią Katią można się było dogadać. Jechaliśmy busem, kierowca 10/10. Cztery gwiazdki, bo lokal i obsluga kolacji to była porażka.Jedzenie nawet ok, ale w lokalu( stara rudera) było tak zimno, że nie dało się zjeść. Na dworze kilka stopni ciepłej. A obsługa brudna,zaniedbana. Całość nie zachęcała do zjedzenia czegokolwiek.

Czytaj więcej
5 miesięcy temu
Opinia Google Opinia Google
Julia Niewiada
(5)
Julia Niewiada

Zdecydowanie polecamy wycieczkę na Zielony Kanion - super organizacja, wszystko szczegółowo wyjaśnione ❤️

Czytaj więcej
6 miesięcy temu
×